O firmě

Dovolte nám představit naši firmu Štec SVT s.r.o. se zaměřením na vzduchotechniku, klimatizaci a stavební práce menšího rozsahu.

 

Od zahájení činnosti v oboru vzduchotechniky, klimatizace prostor a klempířských prací v roce 1991 až po nynější dobu napovídá o tom, jak je firma stabilní. Za ta léta působení se naše firma nedostala do červených čísel, řádně si plnila a nadále plní platební morálku jak vůči svým zaměstnancům, státu a ostatním dodavatelům a subdodavatelům. Naše firma se řadí v oboru klimatizace a vzduchotechniky mezi největší firmy na Moravě.

 

Od zahájení činnosti neustále dochází k postupnému rozvoji firmy jak počtem zaměstnanců, tak i nárůstem výrobních a skladovacích prostor v nynějším vlastním rekostruovaném areálu fy Štec SVT s.r.o. na adrese Jasenice 711 Vsetín.

 

Naše činnost již několik let probíhá nejen v České republice, ale i ve státech střední Evropy. V rámci dalšího rozvoje firmy se chceme více zaměřit na rozšíření již nabízených služeb, zejména v oblastech projekčních a servisních prací. S neustálým zkvalitňováním našeho veškerého výrobního sortimentu dochází k opakované modernizaci výrobních strojů a zařízení.

Ostatní služby

Rychlý kontakt

Štec SVT s.r.o.
Jasenice 711
755 01 Vsetín

Telefon: +420 606 702 749
E-mail: pavel@stec.cz

IČO: 278 45 869
DIČ: CZ27845869