Tisknout článek sdílej na Facebooku Sdílej na Twitteru Sdílej na Googlu

VÝROBNÍ PROGRAM

Vlastní výrobní program zajišťující komplexní dodávky.

Více...
image01

MONTÁŽE A REALIZACE

Provedeme odbornou moznáž a realizaci vzduchotechniky.

Více...
image01

REVIZE A SERVIS

Nabízíme revize, servis, zprovoznění a zaregulování VZT zařízení.

Více...
image01

O nás

Dovolte nám představit naši firmu Štec SVT s.r.o. se zaměřením na vzduchotechniku, klimatizaci  a stavební práce menšího rozsahu.

Od zahájení činnosti v oboru vzduchotechniky, klimatizace prostor a klempířských prací v roce 1991 až po nynější dobu napovídá o tom, jak je firma stabilní. Za ta léta působení se naše firma nedostala do červených čísel, řádně si plnila a nadále plní platební morálku jak vůči svým zaměstnancům, státu a ostatním dodavatelům a subdodavatelům. Naše firma se řadí v oboru klimatizace a vzduchotechniky mezi největší firmy na Moravě.

Od zahájení činnosti neustále dochází k postupnému rozvoji firmy jak počtem zaměstnanců, tak i nárůstem výrobních a skladovacích prostor v nynějším vlastním rekostruovaném areálu fy. Štec SVT s.r.o. na adrese Jasenice 711 Vsetín.

Naše činnost již několik let probíhá nejen v České republice, ale i ve státech střední Evropy. V rámci dalšího rozvoje firmy se chceme více zaměřit na rozšíření již nabízených služeb, zejména v oblastech projekčních a servisních prací. S neustálým zkvalitňováním našeho veškerého výrobního sortimentu dochází k opakované modernizaci výrobních strojů a zařízení.

 
Kontakt:
Štec SVT s.r.o.
Jasenice 711
755 01 Vsetín
Telefon: + 420 606 702 749
admin :: webdesign MYLEE Design (c) 2014